Sandra „Adrenalina” Drabik – pięściarka zażywa seansów tlenoterapii

Cze 24, 2020

Sandra Drabik tlenoterapia hiperbaryczna Kielce

     Rozpoczęliśmy współpracę z Sandrą Drabik – polską pięściarką, srebrną medalistką Igrzysk Olimpijskich, srebrną i brązową medalistką Mistrzostw Europy, dwukrotną mistrzyni oraz multimedalistką Mistrzostw Polski. Zawodniczka uzupełnia cykle treningowe o tlenoterapię hiperbaryczną w naszym gabinecie.

     Terapia tlenem przynosi mnóstwo korzyści dla sportowców i staje się nieodłącznym elementem przygotowań profesjonalistów. Nawet jeden seans znacznie przyspiesza regenerację, co pozwala zwiększyć intensywność i częstotliwość sesji treningowych.

     Tlenoterapia wspiera w walce z zakażeniami, na które narażony jest organizm wyeksploatowany morderczymi treningami. Tlen podnosi odporność, dzięki której unikniemy przerw i osłabień wynikających z infekcji, a w przypadku choroby pozwoli nam szybko stanąć na nogi i wrócić do pracy!

     Dla zawodników sportów walk bardzo istotny może okazać się wpływ tlenoterapii hiperbarycznej na szybkość i jakość procesu gojenia się ran. W komorze hiperbarycznej odkazimy i wyleczymy rozcięcia, a nawet otwarte rany.

     Tlenoterapia hiperbaryczna zalecana jest również w trakcie powrotu do zdrowia po kontuzjach i urazach.